Levné bazény

Výrobci bazénů v ČR

bazény - druhy
Bazén - výrobce
Kontakt

Prodejci bazénů v ČR

 


A & M Borovnička
Přední výrobce plastových bazénů. Stavby na klíč. Poradíme s údržbou bazénu a chemickým ošetřením vody. Záruční i pozáruční servis. Prodej i na splátky a leasing. U zakázky nad 100 tis.
www.borovnicka.cz

AK Plast
Specialista v plastech. Plastové polotovary, desky, tyče, profily, svářecí dráty pro průmysl, reklamu, stavebnictví. Plastové desky na bazény. Svářečky na plasty, extrudéry Leister, Wegener.Jímky, septiky, formátování, rozvoz, poradenství.
www.akplast.cz/

ALUKOV HZ spol.s r.o.
Specializace na výrobu a montáže zastřešení bazénů. Zastřešení NOVÉ GENERACE. splňující bezpečnostní a kvalitativní požadavky EU. Pochozí kolejnice KOMFORT 10 a 15 mm, automatické aretování segmentů. Zakládající člen asociace INTER POOL COVER TEAM.
www.alukov.cz
  
AQUA Program
Výrobce a dodavatel plastových bazénů včetně příslušenství a doplňků. Zastřešení, solární systémy, vířivé vany. Čistírny odpadních vod, septiky, zemní biofiltry, nádrže, jímky, vodoměrné a kanalizační šachty, odlučovače tuků a ropných látek.
www.aquaprogram.cz

AQUASPORT CZ
Naše firma dodává bazény na míru, masážní vany, parní místnosti, sauny, příslušenství. Ke každému zákazníkovi přistupujeme jako k individualitě, které nabízíme projekci, realizaci, záruční a pozáruční servis na míru přesně podle jeho představ.
www.bazenynamiru.cz

AQUATECH
Výroba a prodej čistíren odpadních vod, bazénů, zastřešení. PP nádrže, čerpací stanice do tlakové a gravitační kanalizace, odlučovače ropných látek GSO, lapáky tuku, vodoměrné a kanalizační šachty, septiky, jímky a další výrobky z plastů na zakázku.
www.aquatech.cz

ARCHCENTRUM
Betonové a plastové jímky a septiky, betonové garáže, sklolaminátové bazény, pískovcové balustrády, stavby plotů, ocelové branky, brány, zábradlí, dřevěné plotové výplně, pokládka zámkové dlažby, systémy na využití dešťové vody - filtrace, drenáže.
www.stavcentrum.cz

ASEKO
Detektory a analyzátory plynů a spalin. Generátor etylenu. Automaty pro úpravu a desinfekci vody v bazénech. Bazénová chemie ( desinfekce ).
www.aseko.cz

AZ - RELAX
Bazénové centrum s širokým výběrem bazénů a mobilních zastřešení. Máme 11 let zkušeností s prodejem bazénů, mobilních zastřešení a veškerého příslušenství. Zajišťujeme kompletní dodávky na klíč podle vašich představ.
www.azrelax.cz

Albion Group
Výrobce zastřešení a bazénů v ČR. Jediný výrobce systému Roller pro plošné zakrytí bazénu. Certifikáty kvality (TZÚS, TÜV). Vlastní prášková lakovna pro špičkovou povrchovou úpravu konstrukcí zastřešení v GSB kvalitě.
www.albiongroup.cz


Albrecht Dvořák - Bazény
bazény plastové, keramické, foliové. Vnitřní i venkovní s přelivem nebo skimmerem. Zastřešení. Fontány, whirpooly, odvlhčovače, automatické dávkování chemie. Výroba a rekonstrukce veřejných bazénů. Nejnovější technologie a příslušenství. Přelivy.
www.bazeny-dvorak.cz/

Aqua Bystré bazény Desjoyaux
bazény Jean Desjoyaux- bazény na klíč, vířivé bazény, zastřešení bazénů, filtrace, bazény bez stavební připravenosti, bez úniku vody-žádné potrubní rozvody, francouzské železobetonové bazény, bazény PDC-USA.Výhradní zastoupení Jean Desjoyaux pro severní moravu.
www.jeandesjoyaux.cz/

Aquamarine Spa - bazény vířivky whirlpooly
Dodáme masážní bazény, vířivé bazény, vířivky Sundance Spas. Komerční whirlpooly Riviera Pool, vany Jacuzzi pro wellness centrum a relaxační lázně v ČR, i na splátky. Realizace infrasauny, sauny a saunové kabiny Finskka, včetně servisu a služeb.
www.hydromasaznibazeny.cz

B & B Brdková - bazény
Prodej a výroba bazénů. Zastřešení bazénů. Bazénové příslušenství a technologie pro úpravu vod. Výroba - septiky, jímky, nádrže na pitnou vodu, vodoměrné kanalizační šachty. Reagujeme na požadavky zákazníků, slušné ceny.
www.jiba-plast.cz

B & S Laguna
Bazény, filtrační zařízení, protiproudy, sauny, zastřešení bazénů, bazénové příslušenství a chemie. Nabízíme bazény s fólií Alkorplan dovolující i neobvyklé tvary bazénů. Obvodová dlažba, automatické lamelové zakrývání hladiny, odlučovače, vysavače.
www.lagunabs.cz


zdroj: seznam.cz
NAVRCHOLU.cz